puhkekeskus

Võrratu kuusedžungel

Kas oled vahepeal mõelnud, et võiks kuhugile minna aga ei tea kuhu või mida teha? Kindlasti on kõik seda ka omal nahal kogenud. Tunnistagem, et inimene on suurel määral nautleja. Unistustes igatseme enda ümber ikka ilu, naeratavaid inimesi, päikest, vett, metsa ühesõnaga- paradiisi maa peal. Miks mitte seda kogeda oma mõnusa seltskonnaga? Ära istu kodus diivani peal vaid tule Valgejõe puhkemaja paradiisi - rohi on rohelisem ja taevas sinisem. See koht on Harjumaal, Tallinnast vaid 55 km kaugusel Valgejõel ürgse jõe käärus, metsa sees. See on õige koht kus aeg maha võtta ja oma sõpradega tunda rõõmu loodusest ja sõita kanuuga mööda vaheldusrikast Valgejõge. Nautida jõeäärt, kümblustünni ja saunamajakest ning kuulata muusikat hommikutundideni. Ruumi on pallimängudeks ja telkimiseks. Kohapeal saab ka grillida. On olemas umbes 20 inimesele ööbimiskohad saunamajakeses, kämpingus ja aidas.

Saunamaja

Saunamajas on eesruum. Vihmase ilma korral saab seal varjuda. Sauna ees on olemas dužž. Saunamajas on 5 magamiskohta ( 3+2 eri tasapindadel).

Ööbimiskohad aidas

Aidas on ülemisel korrusel 5 magamiskohta ja alumisel korrusel on narivoodid ja diivan mis mahutavad kokku veel 5 inimest.

Ööbimiskohad kämpingus

Kämpingus on kaminakoht. Kämpingus on 4 magamiskohta.Kämpingus on 4 magamiskohta.

Tegevus

Mida saab teha meie juures?

Helisüsteem

Sul on võimalus nautida puhkekeskuses muusikat hommikutundideni. Helisüsteemi rent 50€

Kanuumatkad

Kanuumatk annab võimaluse argielust puhata ja tutvuda lähedalt ümbritseva loodusega.

Saunad

Hinna sees on köetud saun. Kui soov saada ka köetud kümblustünn - 70€

Matkamine

Telkida saab igal pool. Vaja vaid telki!

Oluline

Info

Terve ala on Teie kasutusalas - kämping, aidamaja, saunamaja ja kööginurk. Kütame saunamajakeses ka sauna soojaks. Ruumi on pallimängudeks ja telkimiseks. Kohapeal saab ka grillida. On olemas umbes 20 inimesele ööbimiskohad saunamajakeses, kämpingus ja aidas. Voodipesu tuleb endal kaasa võtta koos teki ja padjaga. Saab ka rentida tekki ja patja koos pesuga. 5€/in

Mida kaasa?

Palume võtta kaasa ühekordsed nõud. Voodipesu tuleb endal kaasa võtta koos teki ja padjaga. Saab ka rentida tekki ja patja koos pesuga. 5€/in

Diil?

Ideaalne puhkus argielust

Tule meie juurde ja veendu selles ise.