Valgejõe

kanuumatkad

Kanuumatk on parim viis nautida meeldivalt aega koos sportliku tegevusega. Mis saaks veel parem olla kui teha seda koos oma rahvaga– pere, sõbrad või kolleegid..

Igal suvel alustab Valgejõe puhkekeskus kanuumatkade organiseerimisega imelises ürgorus Valgejõel, vaid 55 km Tallinnast. Valgejõe teeb eriliseks oma jõe poolest. Kanuumatk annab võimaluse argielust puhata ja olla värskes õhus ning tutvuda lähedalt ümbritseva loodusega. Hea õnne korral isegi loomadega. Igaühel on võimalus põgeneda väsitavast linnamelust ning nautida loodust vaikselt kanuuga mööda jõge sõudes. Ühesõnaga teraapilise kogemuse ja põneva mälestuse mis võib sootuks hobiks muutuda.

Meie kanuumatka paketis ei pea sa millegi pärast muretsema. Pakume transporti kanuumatka alguspunkti, korraldame enne jõele minekut lühikoolituse ja varustust. Täiskasvanutel/noortel on mugavam sõita kahekesti kanuus. Lapse saab võtta kolmandaks inimeseks kanuusse. Kanuumatk kestab orienteeruvalt 2 tundi kus läbitakse umbkaudu 9 kilomeetrit.
Alla 7 aastased lapsed saavad tasuta!

Matkalistel on võimalus jääda peale kanuumatka puhkealadele puhkama ja grillima 30€/h (miinimum 3 tundi) või võtta hoopis ööpäevaks.

Kanuumatk sobib ideaalselt algajale ja ka kogenenud kanuusõitjale.

Oluline

Mida kaasa?

Kanuumatkale on mõistlik võtta igaksjuhuks tagavara vahetusriided. Ei tee paha kui rätik ka kotti visata.

Broneeri

kanuumatk

Võtame vastu gruppe alatest 6 inimesest!

Hinnakiri

Hinnakiri

Reede-laupäev

Puhkepaus

puhkealadel

Matkalistel on võimalus jääda peale kanuumatka puhkealadele puhkama ja grillima 30€/h (miinimum 3 tundi) või võtta hoopis ööpäevaks.