Valgejõe puhkekeskus

Terve Valgejõe puhkekeskus on Teie kasutusalas. Kütame saunamajakeses ka sauna soojaks.

Magamiskohti on olemas saunamajas, aidamajas ja kämpingus. Soovi korral on ruumi ka oma telgiga telkimiseks.

Voodipesu tuleb endal kaasa võtta koos teki ja padjaga. Saab ka rentida tekki ja patja koos pesuga 5€/in.

 

Lisatasu eest pakume ka kanuumatka. Vaata lisaks – https://avotra.ee/kanuumatkad.

Mugavused

Saadavus

Teie broneering

Täiskasvanud
Lapsed 7-17 aastat vana
Väikelapsed 0-7 aastat vana

Lisateenused

Köetud kümblustünn €70
Helisüsteem €50

Teie hind

200

Reede - laupäev

Fri, 24 Jun 2022 Sun, 26 Jun 2022 Kõrge €500
Fri, 01 Jul 2022 Sun, 03 Jul 2022 Kõrge €500
Fri, 08 Jul 2022 Sun, 10 Jul 2022 Kõrge €500
Fri, 15 Jul 2022 Sun, 17 Jul 2022 Kõrge €500
Fri, 22 Jul 2022 Sun, 24 Jul 2022 Kõrge €500
Fri, 29 Jul 2022 Sun, 31 Jul 2022 Kõrge €500
Fri, 05 Aug 2022 Sun, 07 Aug 2022 Kõrge €500
Fri, 12 Aug 2022 Sun, 14 Aug 2022 Kõrge €500
Fri, 19 Aug 2022 Sun, 21 Aug 2022 Kõrge €500
Fri, 26 Aug 2022 Sun, 28 Aug 2022 Kõrge €500
Fri, 02 Sep 2022 Sun, 04 Sep 2022 Kõrge €500
Fri, 09 Sep 2022 Sun, 11 Sep 2022 Kõrge €500
Fri, 16 Sep 2022 Sun, 18 Sep 2022 Kõrge €500
Fri, 23 Sep 2022 Sun, 25 Sep 2022 Kõrge €500

Valgejõe ilm

-3°C

Õhuniiskus: 93%

Tuulekiirus: 2.5m/s

Pühap.
-2°C
Esmasp.
-0°C
Teisip.
1°C
Kolmap.
-1°C
Legend